Over ons

Uw project, onze zorg

Persoonlijke betrokkenheid van uw adviseur

Pragmatisch en oplossingsgerichte werkwijze

Het gestructureerd bundelen van diverse disciplines om daarmee de uitvoeringsfase en het project zo efficiënt mogelijk te laten verlopen

ABO-Milieuconsult BV

Historiek

ABO-Milieuconsult BV heeft per 1 april 2008 de bodemafdeling van Environmental Services van SGS Nederland BV overgenomen en zich daarmee op de Nederlandse markt gevestigd. ABO-Milieuconsult BV maakt deel uit van ABO-Group, een adviesbureau met 120 medewerkers actief in de milieusector.

Missie

ABO-Group heeft de ambitie om via consolidatie en acquisities haar omzet te vergroten en haar activiteitenpalet uit te breiden binnen en buiten Europa. Gedreven door lokale wetgeving en reglementen en met respect voor de vraag van de klant heeft de groep als doel verscheidene multidisciplinaire top-engineeringsteams verder uit te bouwen.

Organisatie

Richard van der Helm

Team Manager

Richard.vanderhelm@abo-group.eu

Karel de Lange

Senior Consultant Bodem
Vestiging Goes

Karel.delange@abo-group.eu

Mariëlle de Bokx

Senior Consultant Bodem
Vestiging Goes

Marielle.debokx@abo-group.eu

Sebastiaan Vermunt

Senior Consultant Bodem
Vestiging Goes

Sebastiaan.vermunt@abo-group.eu

Thijs van der Steen

Senior Consultant Bodem
Vestiging Goes

Thijs.vandersteen@abo-group.eu

Thierry Hoogerheide

Consultant Bodem
Vestiging Goes

Thierry.hoogerheide@abo-group.eu

Bart Lijmbach

Consultant Bodem
Vestiging Goes

Bart.lijmbach@abo-group.eu

Dario Ferket

Consultant Bodem
Vestiging Goes

Dario.Ferket@abo-group.eu

Dennis Bijl

Senior Consultant Bodem
Vestiging Alphen a/d Rijn

Dennis.Bijl@abo-group.eu

Sophie Lampe

Consultant Bodem
Vestiging Alphen a/d Rijn

Sophie.lampe@abo-group.eu

Peter Oppeneer

Senior Consultant Asbest
Vestiging Goes

Peter.oppeneer@abo-group.eu

Frank Thienpont

Senior Consultant Asbest
Vestiging Goes

Frank.Thienpont@abo-group.eu

Carin Houtman

Hoofd Administratie
Vestiging Goes

Carin.houtman@abo-group.eu

Jacco van der Klooster

Tekenaar
Vestiging Goes

Jacco.vanderklooster@abo-group.eu