Over ons

Uw project, onze zorg

Persoonlijke betrokkenheid van uw adviseur

Pragmatisch en oplossingsgerichte werkwijze

Het gestructureerd bundelen van diverse disciplines om daarmee de uitvoeringsfase en het project zo efficiënt mogelijk te laten verlopen

ABO-Milieuconsult BV

Historiek

ABO-Milieuconsult BV heeft per 1 april 2008 de bodemafdeling van Environmental Services van SGS Nederland BV overgenomen en zich daarmee op de Nederlandse markt gevestigd. ABO-Milieuconsult BV maakt deel uit van ABO-Group, een adviesbureau met 120 medewerkers actief in de milieusector.

Missie

ABO-Group heeft de ambitie om via consolidatie en acquisities haar omzet te vergroten en haar activiteitenpalet uit te breiden binnen en buiten Europa. Gedreven door lokale wetgeving en reglementen en met respect voor de vraag van de klant heeft de groep als doel verscheidene multidisciplinaire top-engineeringsteams verder uit te bouwen.

Organisatie

thierry-hoogerheide

Richard van der Helm

General Business Unit Manager

Richard.vanderhelm@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Karel de Lange

Senior Consultant Bodem
Vestiging Goes

Karel.delange@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Mariëlle de Bokx

Senior Consultant Bodem
Vestiging Goes

Marielle.debokx@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Sebastiaan Vermunt

Senior Consultant Bodem
Vestiging Goes

Sebastiaan.vermunt@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Thierry Hoogerheide

Senior Consultant Bodem
Vestiging Goes

Thierry.hoogerheide@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Bart Lijmbach

Consultant Bodem
Vestiging Goes

Bart.lijmbach@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Dario Ferket

Consultant Bodem
Vestiging Goes

Dario.ferket@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Thijs van der Steen

Senior Consultant Bodem
Vestiging Breda

Thijs.vandersteen@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Jaap Rullens

Consultant Bodem
Vestiging Breda

Jaap.Rullens@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Dennis Bijl

Team Manager
Vestiging Alphen a/d Rijn

Dennis.bijl@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Andre Kerkhoven

Senior Consultant Bodem
Vestiging Alphen a/d Rijn

Andre.kerkhoven@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Manon Otting

Consultant Bodem
Vestiging Alphen a/d Rijn

Manon.Otting@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Linn van Os

Consultant Bodem
Vestiging Alphen aan den Rijn

Linn.vanos@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Niels Gelderland

Senior Consultant Bodem
Vestiging ABO-Colsen Hulst

Niels.Gelderland@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Leoniek Strobbe

Senior Consultant Bodem
Vestiging ABO-Colsen Hulst

Leoniek.Strobbe@abo-group.eu

thierry-hoogerheide
thierry-hoogerheide

Peter Oppeneer

Senior Consultant Asbest
DIA (Deskundig Inspecteur Asbest)
Vestiging Goes

Peter.Oppeneer@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Frank Thienpont

Senior Consultant Asbest
DIA (Deskundig Inspecteur Asbest)
Vestiging Goes

Frank.Thienpont@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Bas Hummel

Consultant Asbest
DIA (Deskundig Inspecteur Asbest)
Vestiging Alphen a/d Rijn

Bas.Hummel@abo-group.eu

thierry-hoogerheide
thierry-hoogerheide

Jacco van der Klooster

Tekenaar
Vestiging Goes

Jacco.vanderklooster@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Carin Houtman

Hoofd Administratie
Vestiging Goes

Carin.Houtman@abo-group.eu

thierry-hoogerheide
thierry-hoogerheide