Over ons

Uw project, onze zorg

Persoonlijke betrokkenheid van uw adviseur

Pragmatisch en oplossingsgerichte werkwijze

Het gestructureerd bundelen van diverse disciplines om daarmee de uitvoeringsfase en het project zo efficiënt mogelijk te laten verlopen

ABO-Milieuconsult BV

Historiek

ABO-Milieuconsult BV heeft per 1 april 2008 de bodemafdeling van Environmental Services van SGS Nederland BV overgenomen en zich daarmee op de Nederlandse markt gevestigd. ABO-Milieuconsult BV maakt deel uit van ABO-Group, een adviesbureau met 120 medewerkers actief in de milieusector.

Missie

ABO-Group heeft de ambitie om via consolidatie en acquisities haar omzet te vergroten en haar activiteitenpalet uit te breiden binnen en buiten Europa. Gedreven door lokale wetgeving en reglementen en met respect voor de vraag van de klant heeft de groep als doel verscheidene multidisciplinaire top-engineeringsteams verder uit te bouwen.

Organisatie

thierry-hoogerheide

Richard van der Helm

General Business Unit Manager

Richard.vanderhelm@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Karel de Lange

Senior Consultant Bodem
Vestiging Goes

Karel.delange@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Mariëlle de Bokx

Senior Consultant Bodem
Vestiging Goes

Marielle.debokx@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Sebastiaan Vermunt

Senior Consultant Bodem
Vestiging Goes

Sebastiaan.vermunt@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Thijs van der Steen

Senior Consultant Bodem
Vestiging Goes

Thijs.vandersteen@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Thierry Hoogerheide

Senior Consultant Bodem
Vestiging Goes

Thierry.hoogerheide@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Bart Lijmbach

Consultant Bodem
Vestiging Goes

Bart.lijmbach@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Dario Ferket

Consultant Bodem
Vestiging Goes

Dario.ferket@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Rob Tempelaar

Consultant Bodem
Milieukundig begeleider
Vestiging Goes

Rob.tempelaar@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Dennis Bijl

Team Manager
Vestiging Alphen a/d Rijn

Dennis.bijl@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Andre Kerkhoven

Senior Consultant Bodem
Vestiging Alphen a/d Rijn

Andre.kerkhoven@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Sophie Lampe

Consultant Bodem
Vestiging Alphen a/d Rijn

Sophie.lampe@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Joris Ravensbergen

Consultant Bodem
Vestiging Alphen a/d Rijn

Joris.ravensbergen@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Peter Oppeneer

Senior Consultant Asbest
Vestiging Goes

Peter.oppeneer@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Frank Thienpont

Senior Consultant Asbest
Vestiging Goes

Frank.thienpont@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Carin Houtman

Hoofd Administratie
Vestiging Goes

Carin.houtman@abo-group.eu

thierry-hoogerheide

Jacco van der Klooster

Tekenaar
Vestiging Goes

Jacco.vanderklooster@abo-group.eu

thierry-hoogerheide
thierry-hoogerheide
thierry-hoogerheide